מחיר נחושת לקילו – מה מיוחד בו, ומחירון מיחזור נחושת עדכני

להצערת מחיר אטרקטיבית צרו איתנו קשר

מחיר נחושת לקילומחיר נחושת לקילו תחום מיחזור המתכות התפתח מתוך מגמה עולמית לשמירה על הסביבה

לא ניתן להתכחש בימינו מהמודעות הסביבתית אשר הולכת וגדלה ממש מיום ליום. המודעות של בני אדם בשנת 2022, למשברי האקלים אשר פוקדים את העולם היה גבוהה מתמיד, זאת תוך כדי שאנשים החלו להבין את ההשלכות ההרסניות שיכולות להיות בסופו של דבר לזיהום הסביבה שמתבצע על ידי בני אדם. אם מסתכלים על אתרי הזבל העולמיים, ניתן להבין שמצוקת הזבל בעולם היא גדולה, זאת כאשר אתרי הטמנה של זבל עולים על גדותיהם, ושטחי האכסון של זבל בעולם הולכים ופוחתים. כתוצאה מכך, הטבע העולמי נפגע לאט לאט מהמפגעים הסביבתיים שבני האדם יוצרים בעולם

אחד מהתחומים שהתפתחו בשנים האחרונות בצורה הגדולה ביותר כתוצאה מהמודעות הסביבתית שהולכת וגדלה הוא תחום מיחזור המתכות. תעשיית המתכות היא אחת מתעשיות ייצור החומרים הגדולות בעולם, זאת כאשר בעולם הטכנולוגי שאנו חיים בו כיום, מתכת היא אחד מהחומרים הכי נפוצים כיום, אשר משמשת למגוון רחב של תעשיות, לדוגמת תעשיות הריהוט, תעשיות רכב, תעשיות טכנולוגיה, ועוד רבים ומגוונים. מיחזור המתכות שהולך וגדל בשנים האחרונות, בא במטרה לייצר שימוש חוזר במתכות רבות שהולכות מידי יום לזבל, כאשר כאמור שטחי הטמנת פסולת המתכת בארץ אזלו כבר מזמן. נחושת לדוגמה, הוא אחד מהחומרים הנפוצים ביותר כיום בעולם מיחזור המתכות, זאת כאשר מחיר נחושת לקילו, עשוי להיות משתלם מאוד וכדאי לאדם אשר מחזיק בידיו פסולת נחושתית רבה.

מה הם היתרונות של מתכת הנחושת ומה מייצרים ממנה?

נחושת המכונה גם CU, הינה מתכת מאוד רכה ומבריקה, בגוון אדמדם. יש לה רמת עמידות וחוזק מאוד גבוהים, והיא גם מאופיינת ברמת מוליכות חום וחשמל מצוינים. היא מעולה עבור תהליכים כמו עיבוד, מתיחה ו/או רידוד. היא נחשבת לאחת המתכות הקדומות בהן היו עושים שימוש בכדי לייצר כלים מסוגים שונים, תכשירים ומוצרי נוי וקשיוט. היום עושים בה בעיקר שימושים בענף החשמל והאלקטורניקה, הן בשל מוליכותה הגבוהה, והן בשל המחיר שלה, הנחשב לזול בהשוואה למתכות אחרות. למעשה, מעצבי פנים ואדריכלים עושים בנחושת שימושים ריבם, שתכן היא מכילה שכבה ייחודית ושמה פטינה ומייצרת מראה ייחודי ויוצא דופן. מהמתכת נחושת נהוג לייצר מגוון של מוצרים כמו כלי בישול, מוצרים לעיצוב הבית, מוצרים בתחום החשמל והאלקטרוניקה, מדליות ארד ועוד

מחיר נחושת לקילו למה מיחזור נחושת היא פעולה כל כך חשובה?

בסופו של דבר, מיחזור של נחושת כיום, מהווה את אחד מהפעולות החשובות ביותר כיום לשמירה על הסביבה, זאת כאשר מיחזור נחושת תורם ב2 תצורות שונות למאבק על שמירה על איכות הסביבה. דבר ראשון, עלינו לזכור כי נחושת הוא משאב טבע מאוד מאוד מוגבל בימינו, זאת אומרת, במידה שנמשיך לייצר נחושת ללא מיחזור של נחושת שכבר קיימת כיום בעולם, אזי שבעוד כמה שנים נוכל להגיע למצב שבו כל הנחושת בעולם תגמר ממש. ההיבט השני שעלינו להתייחס אליו כאשר אנחנו מדברים על היתרונות של מיחזור הנחושת כיום, הוא שייצור נחושת הוא בסופו של דבר תהליך מזהם ממש, וניתן להגיד שתעשיית ייצור מתכות כגון נחושת, היא בין התעשיות המזהמות ביותר בימינו. מיחזור נחושת כאמור מקטין את הצורך בייצור חדש של מתכת הנחושת, ועל כן הוא מוריד את כמות זיהום האוויר אשר מופק בסופו של דבר ממיחזור של נחושת בעולם.

מחיר נחושת לקילו למי מיחזור נחושת יכול להתאים?

עליכם להבין נחושת היא מתכת מאוד מאוד נפוצה, ובסופו של דבר גם מתכת מאוד יקרה, אשר משמשת מאז ומתמיד לתעשיות רבו בעולם, לרבות תעשיות כגון תעשיית הריהוט, תעשיות האלקטרוניקה, וכדומה. אנו ממליצים לכם, להעיף מבט בסלון, בעליית הגג בבית ההורים או הסבים שלכם, ועוד מקומות שבהם ייתכן כי הצטבר עודפי רהיטים ומוצרים שכבר לא נמצאים כלל בשימוש. ייתכן מאוד שתמצאו אצלכם או בבתים של קרובים שלכם, כמויות גדולות של רהיטים, מוצרי חשמל, כבלים חשמליים, ועוד, אשר לא נמצאים בסופו של דבר בשימוש, והם סתם יושבים אצלכם או אצל הקרובים שלכם בבית. ייתכן כי תגלו אפילו כמות רבה מאוד של מוצרי נחושת, שלא ידעתם על הקיום שלהם לפני קריאת הכתבה הזו. אילו מצאתם אצלכם עודפי נחושת, אנו ממליצים להתקשר לקונה נחושת, או לחברה אשר מתמחה במיחזור נחושת, על מנת שהאחרונים יגיעו אליכם הביתה, יבחנו את סוג המתכת שיש לכם (האם בכלל מדובר בנחושת) וכך בסופו של דבר יוכלו לתת לכם הצעת מחיר, לרכישת הנחושת שקיימת בידיים שלכם.

** להלן פירוט מחירון מחזור נחושת עדכני, זאת נכון לחודש יולי 2022. יש לזכור שמחיר הנחושת משתנה במהלך כל יום, זאת בהתאם לתנודות של בורסת המתכות אשר נמצאת בלונדון.

מחיר נחושת לקילו מחירון מיחזור נחושת

סוג המתכת מחיר לק"ג
נחושת 17-35 ש"ח. משתנה בהתאם לבורסת המתכות של לונדון בכל יום.
כבל חשמל נחושת 4-17 ₪. משתנה בהתאם לבורסת המתכות של לונדון בכל יום.

איך ממחזרים נחושת?

תהליך המיחזור של מתכת הנחושת ייחודי ודומה מאוד למיחזור של שאר המתכות. בעיקרון, לוקחים את המוצרים אותם רוצים למחזר ומכניסים אותם לתוך תנורים מיוחדים שעובדים בטמפרטורות סופר גבוהה. המתכת עוברת משלב מוצק לשלב נוזל ואז מעבירים את החומר אל תבניות והוא הופך להיות חומר גלם לכל דבר ועניין ממנו ניתן שוב, לייצר מוצרים מסוגים שונים. יש חשיבות רבה לתהליך מיחזור זה אשר מסייע לייעל תהליכים אנרגתיים ולהוזיל את עלויות הייצור

להצערת מחיר אטרקטיבית צרו איתנו קשר

לוגו המרכז למיחזור

המרכז למיחזור

מחפשים חברה אמינה ומקצועית לטיפול בפסולת וגרוטאות מתכת שלכם? הגעתם למקום הנכון! אנו החברה המובילה בישראל לפינוי מתכות, פירוק ומחזור. השירותים שלנו כוללים קניית גרוטאות ברזל, גרוטאות אלומיניום, גרוטאות נחושת ומתכות נלוות אחרות במחיר הטוב ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

מחיר נחושת לקילו

הדרכה מושלמת לפינוי פסולת לאחר שיפוץ

לאחר סיום פרויקט שיפוץ, אחת המשימות המרכזיות היא פינוי פסולת נכון. תהליך זה כולל פינוי פסולת, חומרים ישנים וכל פריט לא רצוי אחר מאתר השיפוץ. פינוי אשפה יעיל לא רק מסייע בשמירה על מרחב עבודה נקי ומאורגן אלא גם תורם לקיימות סביבתית.

לקריאת המאמר »

מדוע מיחזור הוא חיוני לקיימות ושימור מאגרי מים

מים הם משאב נדיר, ושימורם הפך בראש סדר העדיפויות ברחבי העולם. בישראל, מדינה הידועה באקלים הצחיח שלה, יש חשיבות עליונה לשמירה על מאגרי המים. מיחזור מים הופיע כאסטרטגיה חיונית לשמירה על אספקת מים בת קיימא לאומה. באמצעות יישום טכנולוגיות חדשניות ושיטות ניהול אפקטיביות, למיחזור תפקיד חיוני בהבטחת אורך החיים והיעילות של מאגרי המים.

לקריאת המאמר »

נוהלי הריסה וניהול פסולת

בעולם של היום, שבו הדאגות הסביבתיות עומדות בראש דיונים רבים, חיוני לתת עדיפות לשיטות קיימא בכל התעשיות. להריסת מבנים ולניהול הפסולת הנוצרת במהלך התהליך יכולה להיות השפעה משמעותית על הסביבה. על ידי יישום נוהלי הריסה וניהול פסולת בר קיימא, נוכל להפחית את טביעת הרגל הסביבתית שלנו ולתרום לעתיד ירוק יותר.

לקריאת המאמר »

המדריך האולטימטיבי לבחירת חברת ניקיון משרדים הטובה ביותר

בכל הנוגע לשמירה על שטח משרד נקי ומאורגן, שכירת חברת ניקיון משרדים מקצועית היא חיונית. זה לא רק מבטיח סביבת עבודה בריאה ופרודוקטיבית, אלא גם חוסך זמן ומאמץ לעובדים שיכולים להתמקד במשימות שלהם מבלי לדאוג לניקיון. עם זאת, עם מספר רב של חברות ניקיון בשוק, כיצד תבחרו את הטוב ביותר עבור המשרד שלכם? מדריך מקיף זה ידריך אותך דרך הגורמים המכריעים שיש לקחת בחשבון לפני קבלת החלטה.

לקריאת המאמר »

10 טיפים לשמירה על המשרד שלך נקי – חברת ניקיון משרדים פרמייר בפתח תקווה חושפת הכל

בכל הנוגע לשמירה על משרד נקי ומאורגן, אין למי לפנות יותר מאשר חברת ניקיון משרדים המובילה של פתח תקווה. עם שנים של ניסיון וצוות של אנשי מקצוע מסור, יש לנו את המומחיות להבטיח שסביבת העבודה שלך תהיה תמיד נקייה ונוצצת. במאמר זה, נשתף אתכם ב-10 טיפים חיוניים שיעזרו לכם לשמור על המשרד שלכם במצב 

לקריאת המאמר »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!