גם משכנתא ממחזרים!

להצערת מחיר אטרקטיבית צרו איתנו קשר

חשבתם שמיחזור עושים רק לבקבוקים ומחברות ישנות? חישבו שוב…

כל דבר בו אנו יכולים לעשות שימוש חוזר, לשנות לו צורה וליהנות ממנו מחדש – הוא בעצם מיחזור. והפעם, נדבר על מיחזור משכנתאות.

רוב רוכשי הדירות היום, או לפחות הצעירים יותר שבהם, חייבים להיעזר בהלוואות לטווח ארוך מהבנק ולקחת משכנתא לצורך מימון הרכישה.

בנקים שונים מציעים מסלולים שונים ללקיחת משכנתא (ריבית קבועה או משתנה, צמוד לשער הדולר או לא וכו') ותנאי פריסה והחזר תשלומים משתנים.

מיחזור משכנתא

מיחזור משכנתא הוא מכשיר פיננסי אשר באמצעותו יכול כל רוכש דירה לבצע שינוי באופן פריסת התשלומים שלו –

  • הגדלת תשלום ההחזר החודשי וסגירת היתרה, למי שהוטב מצבו הכלכלי
  • הקטנת התשלום ופריסתו על פרק זמן ממושך יותר מאשר בתנאי המקור, למי שנקלע לקשיים כלכליים
  • שינוי התשלום בהתאם לריבית המשולמת – מעבר מריבית קבועה לריבית משתנה למשל (כאשר הריבית יורדת, מומלץ לבצע מיחזור משכנתא).

בעצם, מיחזור המשכנתא הוא כלי בידינו להתאימה לאורחות החיים החדשים שלנו ולמצבנו הכלכלי, וכתוצאה מכך, אם עושים זאת נכון, מיחזור משכנתא יכול להוביל לחיסכון בכסף.

למידע נוסף – מיחזור משכנתא

בדיקת כדאיות מיחזור המשכנתא

ככלל, מומלץ לכל אחד לבצע בדיקה של מסלול המשכנתא שלו וכן בדיקה של כדאיות המיחזור שלה. לעיתים תגלו כי זו לא הפעולה המשתלמת ביותר עבורכם ובעצם רק תקשו על עצמכם בהחזר ההלוואה בעתיד. הכדאיות של המיחזור תלויה בלא מעט פרמטרים ולכן כדאי לבצע בדיקת כדאיות מקיפה. אתרים רבים היום מציעים מחשבוני משכנתא אשר בודקים את הכדאיות הזו עבורכם, באופן מהיר ונגיש.

כדאיות מיחזור המשכנתא עולה כאשר מדובר במשכנתא שהיתרה עבורה היא מעבר לעשר שנים, או לחלופין, נותרו יותר ממאה אלף שקלים לפדותה והריבית שלה עולה על חמישה אחוזים.

הערכות שונות גורסות, כי מיחזור משכנתא קיימת יכול להוביל לחיסכון של אלפי שקלים מדי שנה, זאת כמובן במידה והדבר מתאים וכדאי.

את הכסף שחסכתם במיחזור המשכנתא, אנו ממליצים שתשקיעו במיחזור אחר בבית – אם בהקפדה על הפרדת פסולת, אם בתכנון גינה ירוקה, אשר תוזן על-ידי קומפוסט ביתי שהכנתם ותקבל את מימיה ממערכת מיחזור מים שתתקינו בחצר וכו'. אנחנו גם ממליצים לקחת את כל המשפחה לחופשה…

להצערת מחיר אטרקטיבית צרו איתנו קשר

לוגו המרכז למיחזור

המרכז למיחזור

מחפשים חברה אמינה ומקצועית לטיפול בפסולת וגרוטאות מתכת שלכם? הגעתם למקום הנכון! אנו החברה המובילה בישראל לפינוי מתכות, פירוק ומחזור. השירותים שלנו כוללים קניית גרוטאות ברזל, גרוטאות אלומיניום, גרוטאות נחושת ומתכות נלוות אחרות במחיר הטוב ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

הדרכה מושלמת לפינוי פסולת לאחר שיפוץ

לאחר סיום פרויקט שיפוץ, אחת המשימות המרכזיות היא פינוי פסולת נכון. תהליך זה כולל פינוי פסולת, חומרים ישנים וכל פריט לא רצוי אחר מאתר השיפוץ. פינוי אשפה יעיל לא רק מסייע בשמירה על מרחב עבודה נקי ומאורגן אלא גם תורם לקיימות סביבתית.

לקריאת המאמר »

מדוע מיחזור הוא חיוני לקיימות ושימור מאגרי מים

מים הם משאב נדיר, ושימורם הפך בראש סדר העדיפויות ברחבי העולם. בישראל, מדינה הידועה באקלים הצחיח שלה, יש חשיבות עליונה לשמירה על מאגרי המים. מיחזור מים הופיע כאסטרטגיה חיונית לשמירה על אספקת מים בת קיימא לאומה. באמצעות יישום טכנולוגיות חדשניות ושיטות ניהול אפקטיביות, למיחזור תפקיד חיוני בהבטחת אורך החיים והיעילות של מאגרי המים.

לקריאת המאמר »

נוהלי הריסה וניהול פסולת

בעולם של היום, שבו הדאגות הסביבתיות עומדות בראש דיונים רבים, חיוני לתת עדיפות לשיטות קיימא בכל התעשיות. להריסת מבנים ולניהול הפסולת הנוצרת במהלך התהליך יכולה להיות השפעה משמעותית על הסביבה. על ידי יישום נוהלי הריסה וניהול פסולת בר קיימא, נוכל להפחית את טביעת הרגל הסביבתית שלנו ולתרום לעתיד ירוק יותר.

לקריאת המאמר »

המדריך האולטימטיבי לבחירת חברת ניקיון משרדים הטובה ביותר

בכל הנוגע לשמירה על שטח משרד נקי ומאורגן, שכירת חברת ניקיון משרדים מקצועית היא חיונית. זה לא רק מבטיח סביבת עבודה בריאה ופרודוקטיבית, אלא גם חוסך זמן ומאמץ לעובדים שיכולים להתמקד במשימות שלהם מבלי לדאוג לניקיון. עם זאת, עם מספר רב של חברות ניקיון בשוק, כיצד תבחרו את הטוב ביותר עבור המשרד שלכם? מדריך מקיף זה ידריך אותך דרך הגורמים המכריעים שיש לקחת בחשבון לפני קבלת החלטה.

לקריאת המאמר »

10 טיפים לשמירה על המשרד שלך נקי – חברת ניקיון משרדים פרמייר בפתח תקווה חושפת הכל

בכל הנוגע לשמירה על משרד נקי ומאורגן, אין למי לפנות יותר מאשר חברת ניקיון משרדים המובילה של פתח תקווה. עם שנים של ניסיון וצוות של אנשי מקצוע מסור, יש לנו את המומחיות להבטיח שסביבת העבודה שלך תהיה תמיד נקייה ונוצצת. במאמר זה, נשתף אתכם ב-10 טיפים חיוניים שיעזרו לכם לשמור על המשרד שלכם במצב 

לקריאת המאמר »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!