אפליקציה לאיכות הסביבה

להצערת מחיר אטרקטיבית צרו איתנו קשר

המגמה הירוקה הולכת ומשתלטת על כל תחום מיום ליום, תאגידי ענק מסגלים התנהלות סביבתית יותר, גופים וארגונים פועלים יותר ויותר למען שמירה על הסביבה ואזרחים במדינות רבות מפרידים את האשפה בביתם לצורכי מחזור כבר שנים רבות.

למרבה הצער, כל נושא החינוך הסביבתי ועידוד אורח החיים האקולוגי נמצא עדיין בחיתוליו בישראל והמודעות לנושאים סביבתיים חיוניים כגון חיסכון במים, מיחזור והתנהלות ירוקה נמוכה למדי. על מנת להעלות את הנושא לסדר היום ולעורר מודעות לחשיבות של המגמה הירוקה יש צורך בתמיכה ומימון ממשלתי רחב, בין אם באמצעות סובסידיות מתאימות לבין אם באמצעות קמפיינים המעודדים אורח חיים ירוק.

המשרד לאיכות הסביבה נרתם לאחרונה למשימה ופועל בימים אלו להעלות את המודעות הציבורית לנושא איכות הסביבה באמצעות פנייה לנושא הכספי. רבים אינם מודעים לכך עדיין, אך אורח חיים ירוק הינו במקרים רבים חסכוני יותר מבחינה כלכלית והמשרד לאיכות הסביבה משכיל לעשות שימוש בעובדה זו.

חושבים ירוק

המשרד לאיכות הסביבה נקט בגישה מודרנית ורעננה, והשיק לאחרונה את אפליקציית "מתחילים לחשוב ירוק" שמטרתה להעלות את המודעות לאיכות הסביבה ולסייע למשתמשים לנקוט בצעדים שיהפכו את אורח חייהם לירוק וחסכוני יותר.

אפליקציית מתחילים לחשוב ירוק נועדה להעניק למשתמשים ידע אודות תחומים שונים באיכות הסביבה ולהציע טיפים שימושיים וקלים ליישום, שיאפשרו למשתמשים לשנות אט אט את אורח חייהם בצורה שתאפשר להם לחיות אורח חיים ירוק וחסכוני יותר.

אפליקציית מתחילים לחשוב ירוק מציעה טיפים במגוון רחב של תחומים ומכסה את כל תחומי החיים. כך למשל תוכלו למצוא באפליקציה טיפים אודות התנהלות ירוקה יותר בבית, בעבודה, על הכביש ובחיק הטבע. התכנים באפליקציה מוצגים בצורה נקייה ונעימה לעין, ומוגשים לא אחת על ידי טל פרידמן, באמצעות סרטונים משעשעים שיעבירו את זמנכם בנעימים ויעניקו לכם מידע חיוני רב.

כמו כן, באפליקציה תוכלו לבחון את עצמכם והידע שצברתם, באמצעות מבחנים בנושאים שונים. האפליקציה מאפשרת לכל אחד לקבל מידע אודות איכות הסביבה בצורה הנוחה ביותר, בכל זמן ובכל מקום – דבר המבטיח כי תוכלו לשנות את אורח חייכם צעד אחרי צעד, לשמור על הסביבה ולחסוך מאות ואף אלפי שקלים מידי חודש.

גם אני רוצה להתחיל לחשוב ירוק!

על מנת לאפשר לכולם ליהנות מטיפים אודות אורח חיים ירוק השיק המשרד לאיכות הסביבה את האפליקציה למגוון רחב של מכשירים.

אם גם אתם רוצים להתחיל לחשוב ירוק ובבעלותכם מכשיר סמארטפון תוכלו ליהנות מאפליקציית מתחילים לחשוב ירוק בחינם. האפליקציה מוצעת להורדה בחינם בחנות האפליקציות של אפל וכן בחנות האפליקציות של גוגל.

כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לקישור המתאים, להוריד את האפליקציה למכשירכם ולהתחיל לחשוב ירוק.

להורדת אפליקציית מתחילים לחשוב ירוק למכשירי אייפון, אייפוד ואייפד: http://itunes.apple.com/us/app/ykwt-hsbybh-mthylym-lhswb/id481363152?mt=8

להורדת אפליקציית מתחילים לחשוב ירוק עבור מכשירים מבוססי אנדרואיד: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.moblin.green&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tb2JsaW4uZ3JlZW4iXQ..