שירותי אקולוגיה, מיחזור וטיפול בפסולת תעשייתית

להצערת מחיר אטרקטיבית צרו איתנו קשר

שירותי אקולוגיההעידן המודרני הביא עימו יתרונות חשובים למין האנושי, לצד אתגרים שיש להתמודד עימם. מפעלי תעשיה, בתי זיקוק, חברות מחקר וחברות בתחום הרפואה, חיוניים כולם לצורך ניהול רמת חיים גבוהה ושגשוג.

יחד עם זאת, אותם ארגונים בדיוק עשויים ליצר תוצרי לוואי מסוכנים ורעילים תוך כדי ביצוע עבודתם השוטפת.

האתגר שעומד בפני אותם חברות וארגונים הוא – כיצד להתמודד עם אותם חומרים ותוצרים מסוכנים. טיפול לא נאות עשוי להעמיד את העובדים ואת כל הנמצא בסמוך בסכנה. טיפול לא נאות עלול גם להביא לנזקים משמעותיים לאוויר שכולנו נושמים ולמים שכולנו שותים. הפתרון נמצא בדמות הקמתם של מפעלי טיהור, טיפול, השבה ומחזור.

באופן מעניין למדי, חלק מהגופים הללו הינם גופים עסקיים פרטיים, שמצליחים לכלכל את פעילותם הן למטרות רווח והן לתועלת הציבור תוך מיחזור וטיפול בפסולת תעשייתית.

לא רק טיפול נקודתי

ארגוני מיחזור אלו הרבה יותר מאשר טיפול נקודתי בפינוי פסולת רעילה או בהתמודדות עם סילוק חומרים מסוכנים. עבור חברות המעוניינות בכך או המחויבות בכך מסיבות פנים ארגוניות, חברתיות או חוקיות,  לרבות שירותי אקולוגיה וסיוע לאורך כל הדרך.

הסיוע כולל בתוכו הדרכה בניהול חכם של פסולת מסוגים שונים, סקירת מטרות ויעדים ממוקדים, תפירת פתרונות מותאמים אישית, התמודדות עם צרכי ניקוי וטיהור שונים, אספקת אריזות נקיות וניקוי מכלים קיימים, טיפול בריסוק ודחיסה ועוד.

חברת שירותי אקולוגיה

חברת שירותי אקולוגיה אמנם איננה חברה מוכרת מאוד בקרב הציבור הרחב, אבל מדובר בחברה ידועה מאוד בקרב כל הגורמים המובילים בתעשייה בישראל.

החברה הינה בעלת מוניטין מצוין שמבוסס על שירות איכותי, עבודה מקצועית, ומגוון פתרונות איכותיים וטכנולוגיים, כבר יותר מעשרים שנה. החברה, שפועלת על פי כל תקני האיכות המחמירים ביותר, נוהגת להשקיע זמן ומשאבים בפיתוח אמצעים חדשים, שיספקו מענה לאתגרים הקיימים והעתידיים.

בין לקוחות החברה נמצאים חברת טאואר, HP אינדיגו, בז"ן (בתי הזיקוק לנפט) ורבים אחרים. החברה פועלת ממקום מושבה שבבאר טוביה, ומתעדת לפתוח בקרוב מפעל נוסף שיסייע בהגדלת התפוקה.

פועלים לדוגמא

שירותי אקולוגיה מתבססת בפעולותיה על שילוב שבין הגורם הטכנולוגי לבין הגורם האנושי. החברה מכירה בכך שעבודה מקצועית, זהירה ואמינה, מבוצעת בהתאם לכל התקנים ועל ידי פועלים ומומחים מהשורה הראשונה.

לכן, הקפדה על מקצועיות בעבודה, על הכשרה והדרכה נחשבים לאבן דרך מהותית. החברה מתגאה במעבדה משוכללת שעוסקת בזיהוי חומרים מסוכנים ובעבודת אבחון נוספות.

בין פעולותיה המקצועיות של החברה ניתן למצוא:

  • טיפול בפסולת המיועדת להטמנה, בין היתר באמצעות גריסה וריסוק לצורך צמצום הנפח.
  • סילוק חומרים מסוכנים בצורה מורשית
  • נטרול תרופות באמצעות מערכת השמדה ביעילות מושלמת.
  • טיפול בנורות פלורסנט, המכילות חומרים רעילים כגון כספית.
  • שטיפה, ניקוי וטיהור של ציוד מעבדה ושל מכלי אחסון בכל צורה וגודל.
  • טיפול בתכשירים שונים ובתוצרי לוואי שונים.
  • טיפול בבוצה שנוצרת במפעלי תעשייה מכל סוג.
  • יצוא תוצרים רעילים למדינות שונות בחו"ל, לצורך הפקת אנרגיה ולמטרות אחרות.

מקדמים גם מחזור

חלק חשוב מפעולותיה של החברה, מלבד הטיפול בחומרים מזיקים, הינו קידום תחום המחזור. החברה, שפועלת בשילוב ידיים עם המשרד להגנת הסביבה, מקדמת את נושא המחזור באמצעות: