אפליקציית מיחזורית – עוזרת לכם למחזר

להצערת מחיר אטרקטיבית צרו איתנו קשר

ככל שחולפות השנים, הופך נושא המיחזור למרכזי יותר ויותר בחיים שלנו. אחרי הכול, הנזקים שאנו מחוללים לסביבה נותנים את אותותיהם הרבים מדי שנה, והרצון של כולנו הוא לחיות בעולם ירוק הרבה יותר. הבעיה היא שלעיתים, הכוונה הטובה לא מספיקה. כך, כאשר אנו לא יודעים היכן נמצא פח המיחזור הקרוב, לא נשקיע שעות בחיפושים. פשוט נשליך את האשפה לפח "רגיל".

אפליקציה חדשה בשם "מיחזורית" באה לשים סוף לתרחישים מסוג זה, וזאת באמצעות יידוע המשתמש על פחי המיחזור הקרובים ביותר אליו. המדובר הוא באפליקציה שפותחה על ידי ZebraApps, והיא זמינה – כרגע עבור מכשירי אייפון בלבד- תמורת מחיר של 3.9 ש'ח. האם המחיר שווה את ההורדה? לא מעט אנשים יגידו שכן.

שימושי האפליקציה השונים

בכל עיר קיימים מספר פחי מיחזור, המחולקים לרוב על פי טיב הפריטים שאמורים להיכנס לתוכם. אפליקציית מיחזורית, ברמה הכללית, נועדה לכוון את המשתמש אל אלה: על סמך מיקום ה-GPS  של הטלפון החכם שלו, היא למעשה תציג את כל אותם פחים הסמוכים אליו, וכן תמיין אותם על פי המרחק – מהקרוב לרחוק ביותר.

אולם, יש לזכור כי ההתאמה לפח המיחזור חשובה כאן לא פחות. לצורך זה, כוללת האפליקציה ממשק נוח, שבו המשתמש גורר, טרם הצגת פחי המיחזור, את אייקון המיחזור ל"פח" הוירטואלי המתאים לו ביותר. רשימת הפריטים כוללת, בין השאר, בקבוקים, פחיות, פסולת נייר, בגדים, בטריות, קרטונים, מתכות, ואפילו מכוניות ישנות.

נקודה חשובה שראוי לתת עליה את הדעת היא שנכון לעכשיו, רשימה זו כוללת, אך ורק, את תל אביב. בעתיד אמור להיות השירות מורחב גם לערים נוספות בישראל, ואולי אפילו לכל מקום בה.

כך הניווט נעשה יותר נוח

לא ניתן לדבר על איתור מקומות באמצעות הטלפון החכם מבלי להתייחס ליכולות הניווט של המשתמש. בהקשר הזה, אפליקציית מיחזורית מבצעת עבודה לא רעה בכלל: לגבי פח המיחזור הנבחר, היא תציג הוראות הגעה מדויקות, כך שלא ניתן יהיה ללכת לאיבוד.

התצוגה נעשית על ידי מפה, שיכולה לכלול תצוגה רגילה, תצוגת לווין או שילוב של שתיהן.

עולם המיחזור בכף ידך

בנוסף על הבאת המשתמש לפחי המיחזור הקרובים לו ביותר, מעניקה אפליקציית מיחזורית מידע חשוב על נושא המיחזור בכלל. בין השאר, ניתן למצוא שם מידע בנושאים חשובים הנוגעים למיחזור, לרבות ימי איסוף האשפה או הגזם בכל עיר.

כמו כן, מאפשרת האפליקציה למשתמשים ללמוד, למשל, על כל סוגי המתכות שהם יכולים למחזר, מציגה מידע על גריטת מכוניות ישנות וכן הלאה.

יתרונות האפליקציה

אפליקציית מיחזורית, אם כן, יכולה להיות שימושית מאד במצבים מסוימים. חשבו, למשל, על ממחזרים כפייתיים שאינם יודעים היכן פח המיחזור הקרוב ביותר למיקומם, או לחילופין על אירועים אשר טומנים בחובם אשפה רבה, ושנדרש לפנות בהקדם האפשרי – רצוי לפחי המיחזור. היא נוחה לתפעול, מהירה, ויכולה לסייע לנו לשמור על הסביבה.


להצערת מחיר אטרקטיבית צרו איתנו קשר

לוגו המרכז למיחזור

המרכז למיחזור

מחפשים חברה אמינה ומקצועית לטיפול בפסולת וגרוטאות מתכת שלכם? הגעתם למקום הנכון! אנו החברה המובילה בישראל לפינוי מתכות, פירוק ומחזור. השירותים שלנו כוללים קניית גרוטאות ברזל, גרוטאות אלומיניום, גרוטאות נחושת ומתכות נלוות אחרות במחיר הטוב ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

הדרכה מושלמת לפינוי פסולת לאחר שיפוץ

לאחר סיום פרויקט שיפוץ, אחת המשימות המרכזיות היא פינוי פסולת נכון. תהליך זה כולל פינוי פסולת, חומרים ישנים וכל פריט לא רצוי אחר מאתר השיפוץ. פינוי אשפה יעיל לא רק מסייע בשמירה על מרחב עבודה נקי ומאורגן אלא גם תורם לקיימות סביבתית.

לקריאת המאמר »

מדוע מיחזור הוא חיוני לקיימות ושימור מאגרי מים

מים הם משאב נדיר, ושימורם הפך בראש סדר העדיפויות ברחבי העולם. בישראל, מדינה הידועה באקלים הצחיח שלה, יש חשיבות עליונה לשמירה על מאגרי המים. מיחזור מים הופיע כאסטרטגיה חיונית לשמירה על אספקת מים בת קיימא לאומה. באמצעות יישום טכנולוגיות חדשניות ושיטות ניהול אפקטיביות, למיחזור תפקיד חיוני בהבטחת אורך החיים והיעילות של מאגרי המים.

לקריאת המאמר »

נוהלי הריסה וניהול פסולת

בעולם של היום, שבו הדאגות הסביבתיות עומדות בראש דיונים רבים, חיוני לתת עדיפות לשיטות קיימא בכל התעשיות. להריסת מבנים ולניהול הפסולת הנוצרת במהלך התהליך יכולה להיות השפעה משמעותית על הסביבה. על ידי יישום נוהלי הריסה וניהול פסולת בר קיימא, נוכל להפחית את טביעת הרגל הסביבתית שלנו ולתרום לעתיד ירוק יותר.

לקריאת המאמר »

המדריך האולטימטיבי לבחירת חברת ניקיון משרדים הטובה ביותר

בכל הנוגע לשמירה על שטח משרד נקי ומאורגן, שכירת חברת ניקיון משרדים מקצועית היא חיונית. זה לא רק מבטיח סביבת עבודה בריאה ופרודוקטיבית, אלא גם חוסך זמן ומאמץ לעובדים שיכולים להתמקד במשימות שלהם מבלי לדאוג לניקיון. עם זאת, עם מספר רב של חברות ניקיון בשוק, כיצד תבחרו את הטוב ביותר עבור המשרד שלכם? מדריך מקיף זה ידריך אותך דרך הגורמים המכריעים שיש לקחת בחשבון לפני קבלת החלטה.

לקריאת המאמר »

10 טיפים לשמירה על המשרד שלך נקי – חברת ניקיון משרדים פרמייר בפתח תקווה חושפת הכל

בכל הנוגע לשמירה על משרד נקי ומאורגן, אין למי לפנות יותר מאשר חברת ניקיון משרדים המובילה של פתח תקווה. עם שנים של ניסיון וצוות של אנשי מקצוע מסור, יש לנו את המומחיות להבטיח שסביבת העבודה שלך תהיה תמיד נקייה ונוצצת. במאמר זה, נשתף אתכם ב-10 טיפים חיוניים שיעזרו לכם לשמור על המשרד שלכם במצב 

לקריאת המאמר »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!